walentynki

Co na prezent na Walentynki dla niej?

Walentynki, określane także mianem święta zakochanych to wspaniała okazja, aby wręczyć prezent swojej drugiej połówce. Wielu mężczyzn zastanawia się nad tym, jaki prezent na Walentynki dla swojej wybranki kupić. Na szczęście, do dyspozycji masz całkiem sporo interesujących możliwości. Możesz zdecydować się zarówno na słodkości, kwiaty jak i kosmetyki. Powinieneś jednak dobrze zastanowić się nad tym, z czego Twoja wybranka będzie najbardziej zadowolona. Jaki prezent na Walentynki dla dziewczyny będzie najlepszy?

Słodkości dla łasuchów

Miłośniczek słodkości nie brakuje. Jeżeli więc zastanawiasz się nad tym, jaki prezent dla dziewczyny na Walentynki wybrać, powinieneś przyjrzeć się w sklepach regałom ze słodyczami. Wybór jest naprawdę ogromny, zwłaszcza w okolicy święta zakochanych. Interesującą opcją mogą być ręcznie dekorowane praliny z rozmaitymi nadzieniami. Czekolada z karmelem także prawdopodobnie okaże się trafionym wyborem. Twoja wybranka będzie mogła wykorzystać ją do placuszków śniadaniowych, owsianki czy koktajlu. Ważne jest to, aby znać gust swojej drugiej połówki. Jeśli wiesz, za jakimi słodyczami przepada Twoja dziewczyna lub żona, nie powinieneś mieć większych trudności ze znalezieniem odpowiedniego podarunku. Musisz pamiętać o tym, aby jak najpiękniej go zapakować. Pudełko czekoladek możesz owinąć kolorowym papierem, podobnie zresztą jak słoik, w którym znajduje się czekolada z karmelem.

Kwiaty i wino

Jeśli zastanawiasz się nad tym, jaki prezent dla żony na Walentynki wybrać, możesz postawić na klasykę gatunku, czyli kwiaty oraz wino. Mało która kobieta nie ucieszy się z takowego połączenia. Warto postawić na gatunki roślin o czerwonej barwie, która wielu osobom jednoznacznie kojarzy się z płomiennym i głębokim uczuciem. Możesz więc wybierać spośród róż, goździków, tulipanów czy gerber. Najlepiej sytuacja to taka, gdy doskonale znasz gust swojej wybranki na tym polu. Wówczas będziesz mógł podarować żonie bądź dziewczynie wiązankę roślin, za którymi przepada najbardziej. Inną, bezpieczniejszą opcję stanowią bukiety mieszane, złożone z różnych gatunków kwiatów. Do wiązanki warto dołączyć butelkę z jakimś alkoholem. Może być ulubione wino Twojej żony bądź słodki likier. Wszystko zależy od preferencji wybranki. Jeśli jednak Twoja ukochana nie przepada za alkoholem, możesz wręczyć jej opakowanie z wysokiej jakości kawą czy herbatą. Dobrych jakościowo produktów warto poszukiwać w herbaciarniach.

A może kosmetyki?

Jeśli nadal się zastanawiasz, jaki prezent dla Walentynki wybrać, możesz śmiało zdecydować się na kosmetyki. Musisz jednak wiedzieć, jakich konkretnie produktów potrzebuje Twoja wybranka. Posiadaczkom włosów suchych i zniszczonych mogą przydać się kosmetyki nawilżające czy odżywcze. Mowa tu o odżywkach oraz maskach. Jeśli jednak Twoja dziewczyna lub żona posiada kosmyki przetłuszczające się, pomóc może jej produkt o lekkiej konsystencji, który ich nie obciąży.

Jeżeli zastanawiasz się nad tym, jaki prezent dla żony na Walentynki wybrać, możesz postawić także na kosmetyki do twarzy. Najbezpieczniejszą opcję stanowi skomponowany zestaw. W jego skład powinien wchodzić krem na dzień, krem na noc, tonik bądź hydrolat oraz płyn micelarny. Ulubiona szminka oraz zestaw cieni do powiek także może okazać się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Jeśli Twoja wybranka lubi otaczać się pięknymi zapachami, możesz postawić na zmysłowe perfumy. Trzeba jednak pamiętać o tym, że dość trudno jest trafić w gust ze względu na różnorodność kompozycji. Niektóre panie przepadają za kwiatowymi woniami, a innym podobają się zapachy słodkie, kojarzące się z lodami bądź pralinami. W takim wypadku dobrą opcją będzie kolejny flakon zapachu, którego wybranka już używa.

Bez względu na to, na jakie kosmetyki dla swojej drugiej połówki się decydujesz, postaraj się jak najpiękniej je zapakować. Możesz wykorzystać w tym celu pudełko ozdobione motywem kojarzącym się ze świętem zakochanych. Sprawdzą się tu opakowania w kwiaty lub serduszka. Zdecydowanie większa jest bowiem radość z podarunku, który jest atrakcyjnie zapakowany.