seks

Po co są smakowe prezerwatywy?

Prezerwatywa jest jedną z najczęściej stosowanych metod antykoncepcyjnych, ponieważ oprócz zapobiegania niechcianej ciąży to również jedyny produkt, który chroni przed różnymi chorobami przenoszonymi drogą płciową. Dodatkowo w dzisiejszych czasach możemy wybierać spośród różnych opcji, na przykład takich, które występują w różnych kolorach i smakach. W rzeczywistości są to jedne z tych zwykle przyciągających największą uwagę. Zastanawiasz się, po co prezerwatywy są smakowe?

Jeśli myślisz o zakupie tego typu produktu, aby nadać bardziej zabawny akcent swoim spotkaniom seksualnym, ale nadal masz pewne wątpliwości na ten temat, to zalecamy kontynuowanie czytania tego artykułu. Niżej wyjaśniamy bowiem niektóre cechy prezerwatyw aromatyzowanych.

Po co są prezerwatywy smakowe?

Dla tych, którzy zastanawiają się, dlaczego prezerwatywy są smakowe, chcemy rozwiać wszelkie wątpliwości i wyjaśnić, że ich głównym celem, podobnie jak w przypadku pozostałych opcji, jest z jednej strony zapobieganie niechcianej ciąży, a z drugiej zmniejszenie ryzyka zarażenia się chorobą weneryczną, czyli przenoszoną drogą płciową.

Jednak oprócz tych celów, prezerwatywy smakowe mają również inne zalety, takie jak poprawa doświadczeń związanych z seksem oralnym. Dzieje się tak, ponieważ maskują zarówno zapach, jak i smak lateksu, który ten rodzaj środków antykoncepcyjnych ma tendencję do wydzielania. Dodatkowo tego typu prezerwatywy mogą sprawić, że każde doświadczenie seksualne będzie inne, a przede wszystkim przyjemniejsze. Istnieje możliwość wybrania konkretnego smaku na każde spotkanie, a nawet na różne momenty tego samego zbliżenia. Więcej o zastosowaniu prezerwatyw smakowych znajdziesz na stronie https://xn--d-sma.pl/do-czego-sluza-smakowe-prezerwatywy/

Czy prezerwatywy smakowe są bezpieczne?

Wiele osób zastanawia się, czy prezerwatywy smakowe są bezpieczne w użyciu, zwłaszcza podczas seksu oralnego. Odpowiedź brzmi: tak, te prezerwatywy są bezpieczne, o ile są prawidłowo używane, i o ile dodatki stosowane w różnych smakach i aromatach są zatwierdzone przez ministerstwo zdrowia. Trzeba jednak jasno powiedzieć, że choć jest to produkt, który można znaleźć w różnych smakach, to jest on wykonany z lateksu lub naturalnej gumy i nie jest jadalny, więc w żadnym wypadku nie należy go gryźć, żuć ani jeść.

Ponadto należy również zapoznać się z instrukcją obsługi, aby upewnić się, że są stosowane prawidłowo. Trzeba także sprawdzić datę ważności. Jeśli prezerwatywy są już przeterminowane, warto je wyrzucić i kupić nowe, ponieważ produkt po terminie nie ochroni przed ciążą ani chorobą weneryczną.

Jak kreatywnie wykorzystać prezerwatywy smakowe?

Teraz gdy wyjaśniliśmy, dlaczego prezerwatywy są smakowe, oto kilka pomysłów, jak ich używać w trakcie zbliżeń i w ten sposób przełamać rutynę.

  • Zakładanie prezerwatywy bez użycia rąk - aby doświadczenie było przyjemniejsze i bardziej ekscytujące, zalecamy spróbować założyć ustami akcesorium w wybranym przez siebie smaku. W tym celu należy delikatnie położyć usta na czubku prezerwatywy, tak aby jej otwór znajdował się na penisie. Używając warg, stopniowo wsuwaj materiał na członka, unikając ocierania się zębów o lateks, aby prezerwatywa nie pękła, aż do momentu, gdy będzie dobrze ułożona.
  • Poproś drugą osobę o założenie prezerwatywy - jeśli wykorzystanie ust wydaje się skomplikowane, możesz też spróbować rąk. Jednak przed rozpoczęciem seksu oralnego, waginalnego lub analnego z prezerwatywą o wybranym smaku zalecamy, abyś przejął kontrolę nad dłoniami drugiej połówki. Zapewni to bardziej zmysłowe doznania.
  • Używaj prezerwatyw o różnych smakach - ważne jest także, aby do seksu oralnego używać innej prezerwatywy niż do seksu waginalnego lub analnego, aby zachować skuteczność produktu. W tym przypadku, aby urozmaicić doznania, można spróbować odmiennego smaku dla każdej z tych form.
  • Odgadnij smak prezerwatywy - dzięki tej grze łatwiej jest wyjść z rutyny. Trzeba zasłonić oczy welonem, szalikiem lub opaską, a następnie druga osoba będzie musiała odgadnąć dokładny smak prezerwatywy.