Żarówki LED H7

Odkąd nowoczesna technologia oświetlenia pojawiła się w branży motoryzacyjnej, specjaliści zabrali się za testowanie żarówek LED H7. Opinie ekspertów okazały się niemal jednoznaczne. Jednym z głównych atutów oświetlenia LED jest jego bardzo wysoka żywotność - nawet 30 razy większa niż w przypadku standardowych halogenów. Dodatkowo charakteryzuje je oszczędność energii, mniejsze obciążenie alternatora i bardzo stylowy wygląd. Jednak żarówki LED H7 to przede wszystkim bezpieczna jazda pojazdem. Dzięki nim kolory otoczenia po zmroku są znacznie naturalniejsze i lepiej widoczne, a Twoje oczy się nie męczą.

Żarówki LED H7 - jakie wybrać?

Skoro już wiesz, że inwestycja w oświetlenie nowoczesnej technologii to nie tylko bardziej imponujący wygląd, oszczędność finansowa, ale także Twoje bezpieczeństwo na drodze, zastanówmy się, jakie są najlepsze żarówki H7 LED i czym kierować się przy ich zakupie. Na początek zwróć uwagę na techniczne parametry, którymi wyróżniają się konkretne produkty.

1. Moc żarówek ledowych

To chyba jeden z najistotniejszych elementów oświetlenia. Standardowa wartość w przypadku samochodów osobowych to 55 W. Oczywiście bez problemu znajdziesz produkty o większej lub mniejszej mocy. Wszystko jednak zależy od tego, jakie żarówki H7 LED najbardziej wpisują się w Twoje potrzeby. Zawsze natomiast musisz pamiętać, aby produkt, który nabywasz, miał ważną homologację!

2. Temperatura barwowa

Ten wskaźnik informuje o tym, jakim kolorem będzie świeciła Twoja żarówka.

  • < 3 500 K - barwa ciepła,
  • 3 500-5 000 K - barwa neutralna,
  • >5 000 - barwa zimna.

Opinie użytkowników inwestujących w żarówki LED H7 sugerują, że najpopularniejszym rozwiązaniem są światła białe o barwie ciepłej. Ich dużym plusem jest to, że są bardzo podobne do światła słonecznego, dlatego wszystko na drodze (nawet po zmroku) wydaje się bardziej naturalne. Oczywiście, jeżeli szukasz produktu, który zmieni wygląd Twojego auta na nowocześniejszy, możesz rozważyć zakup trochę bardziej niecodziennych kolorów. Dostępne są między innymi niebieski, czy nawet fioletowy.

3. Trwałość żarówek LED

Skoro zastanawiasz się, jakie żarówki H7 LED kupić, aby charakteryzowały się bardzo wysoką żywotnością, nie możesz zapomnieć o jej trwałości! Jeżeli producent obiecuje, że jego towar będzie Ci służył przez 250 godzin lub więcej, to wiedz, iż jest to bardzo dobry wynik.

4. Jakość wykonania żarówek LED H7

Ostatni z parametrów niestety nie jest mierzalny w tak oczywisty sposób, jak poprzednie, natomiast bardzo ważne jest, abyś o nim pamiętał. Odpowiadając na pytanie, jakie są najlepsze żarówki H7 LED, nie sposób nie wspomnieć, że jest to bardzo zaawansowana technologia, a co za tym idzie, musi być wykonana naprawdę profesjonalnie.

„Bańka”, w której znajduje się ledowy żarnik, powinna być stworzona z kwarcowego szkła i być szczególnie odporna na trudne warunki, takie jak wilgoć, zmiana temperatury, ale także silne drgania i wstrząsy. Tylko jak to sprawdzić, skoro nie da się tego zmierzyć konkretnymi parametrami? Przede wszystkim pamiętaj zdanie ekspertów: żarówki LED H7 to produkt, na którym nie warto oszczędzać! Niska cena produktu może się wiązać na przykład z małą odpornością na wstrząsy, a to z kolei będzie skutkowało szybkim zużyciem i zaskoczeniem, gdzie się podziała ta mityczna długowieczność tych żarówek.

Żarówki LED H7 - jakie kupić?

W ramach podsumowania chcielibyśmy szczególnie zaakcentować jedną ze wskazanych już wcześniej rad dotyczących wyboru żarówki LED H7. Opinie użytkowników z pewnością różnią się od siebie, ale jeden z klientów bez wątpienia poruszył bardzo ważną kwestię. Otóż opisał swoją sytuację, w której wraz z wiekiem jego wzrok się pogarszał, aż pewnej nocy podczas jazdy zdarzyła mu się drobna stłuczka. Całe szczęście obyło się bez ofiar, ale od kosztów finansowych tego błędu nie dało się już uciec. Wtedy zaczął interesować się, jakie są najlepsze żarówki H7 LED, aż po pewnym czasie stał się ich użytkownikiem. Teraz szeroko dzieli się swoją opinią, że taka inwestycja jest naprawdę bardzo opłacalna. Szerszy, wyraźniejszy i bardziej naturalny strumień światła przed samochodem skutkuje nie tylko ograniczeniem kosztów, ale również większym bezpieczeństwem.

Skoro już wiesz, że żarówki LED H7 są dla Ciebie, sprawdź oferty sklepu Autoled24 i również stań się częścią nowoczesnych technologii motoryzacyjnych.