Jak przygotować się do badania biorezonansem?

Biorezonans należy do badań zaliczanych do kategorii medycyny alternatywnej. Jest jedną z metod diagnostyki oraz leczenia schorzeń. Nie zalicza się go do tradycyjnych sposobów, dlatego ma zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników. Może być pomocny w przypadku licznych chorób, natomiast nie może zastąpić podstawowego leczenia.

Biorezonans, Rzeszów – na czym polega badanie?

Badanie biorezonansem jest nieinwazyjne. Poszczególne dolegliwości można ustalić za pomocą drgań, które wytwarzają organizmy obce, takie jak pasożyty, bakterie czy toksyny. Każde z nich ma specyficzne wytwarzanie częstotliwości, które biorezonans może wychwycić. Z jego pomocą można również leczyć, a dokładniej pozbyć się przyczyny choroby.

Co można zwalczyć za pomocą biorezonansu?

Zadaniem biorezonansu jest usuwanie patogenów występujących w ludzkim organizmie za pomocą fal elektromagnetycznych. Należą do nich:

 • bakterie,
 • wirusy,
 • pleśnie,
 • inne grzyby,
 • pasożyty.

Badanie i usuwanie patogenów odbywa się z pozycji siedzącej. Przez organizm badanej osoby przechodzi prąd o zmiennej częstotliwości, która jest zmieniana co kilka minut. Dzięki temu istnieje możliwość ustalenia, co może być przyczyną złego samopoczucia, a także eliminacji określonego już powodu.

Gdzie można wykonać badanie biorezonansem w Rzeszowie?

Aby wybrać odpowiednie miejsce, w którym można wykonać biorezonans w Rzeszowie, warto poszukać placówki przeprowadzająca tego typu badania. W wyszukiwarce internetowej znajduje się kilka propozycji, które można przejrzeć. Trzeba pamiętać, że jest to metoda niekonwencjonalna, dlatego należy szukać źródeł na własną rękę. Dla wielu osób to nadal nieznany sposób, dlatego nie każdy może wypowiedzieć się na temat badania biorezonansem.

Jak przygotować się do biorezonansu - Rzeszów

Aby być dobrze przygotowanym do badania, warto przy umawianiu terminu wizyty zapytać w placówce, jakie są zalecenia. Najczęściej jednak warto, żeby pacjent:

 • był wyspany;
 • nie zażywał alkoholu, zwłaszcza 24 godziny przed badaniem;
 • nie spożywał kofeiny, ostrych przypraw, cytrusów, gum do żucia minimum 3 godziny przed badaniem;
 • nie spożywał przed badaniem słodyczy;
 • nie podejmował męczącej aktywności fizycznej 2 dni przed badaniem;
 • spożywał wodę do picia w ilości takiej jak zwykle
 • spożył posiłek 2 godziny przed badaniem, nie później;
 • nie zażywał suplementów diety ok. 2 tygodnie przed badaniem.

Stosowanie się do zaleceń pozwala na dokładniejsze przeprowadzenie badania i trafne znalezienie przyczyny złego samopoczucia. Jeśli nie jest możliwe zastosować się do wszystkich zaleceń, warto poinformować o tym podczas badania.

Biorezonans nie stanowi specjalnie wymagającego badania. Nie trzeba się również go obawiać, ponieważ nie jest bolesne i inwazyjne. Wystarczy przestrzegać zaleceń, które przekaże placówka wykonująca biorezonans w Rzeszowie. Dzięki temu możliwy będzie dokładniejszy pomiar oraz ustalenie, co dzieje się w organizmie.

Decydując się na biorezonans, trzeba pamiętać, że w przypadku poważnych dolegliwości najpierw należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu i z nim skonsultować swój stan zdrowia, który może wymagać specjalistycznych badań bądź leczenia.